HANDBAL: Macedonia de Nord - Slovakia
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.05 |
19.00 |
11.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
X2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
7.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.03 |
9.50 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 55.5 |
Peste 56.5 |
Peste 57.5 |
Peste 58.5 |
Peste 59.5 |
Sub 55.5 |
Sub 56.5 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.45 |
1.60 |
1.85 |
2.03 |
2.30 |
2.35 |
2.14 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Sub 57.5 |
Sub 58.5 |
Sub 59.5 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.85 |
1.65 |
1.48 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Peste 33.5 |
1 Peste 32.5 |
1 Peste 31.5 |
1 Sub 33.5 |
1 Sub 32.5 |
1 Sub 31.5 |
2 Peste 25.5 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
2.08 |
1.86 |
1.50 |
1.51 |
1.83 |
2.01 |
2.01 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2 Peste 26.5 |
2 Sub 26.5 |
2 Sub 24.5 |
2 Sub 25.5 |
2 Peste 24.5 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
2.23 |
1.40 |
1.93 |
1.69 |
1.53 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
H1 (-6.5) |
H1 (-7.5) |
H1 (-8.5) |
H2 (+6.5) |
H2 (+7.5) |
H2 (+8.5) |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.60 |
1.86 |
2.15 |
2.10 |
1.83 |
1.57 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 si Peste 57.5 |
1 si Sub 57.5 |
X si Sub 57.5 |
X si Peste 57.5 |
2 si Sub 57.5 |
2 si Peste 57.5 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.96 |
2.02 |
36.00 |
41.00 |
21.00 |
34.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 castiga la 11+ goluri |
1 castiga la 6-10 goluri |
1 castiga la 1-5 goluri |
2 castiga la 6-10 |
2 castiga la 1-5 goluri |
2 castiga la 11+ goluri |
Egalitate |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
3.20 |
2.45 |
3.15 |
101.00 |
19.00 |
101.00 |
19.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1/X |
1/2 |
1/1 |
X/1 |
X/X |
X/2 |
2/X |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
41.00 |
46.00 |
1.20 |
11.00 |
101.00 |
81.00 |
46.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2/1 |
2/2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
8.50 |
17.00 |
Repriza cu cele mai multe goluri
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
2.16 |
11.00 |
1.74 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Par |
Impar |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.86 |
1.86 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.17 |
11.00 |
6.00 |
Prima repriza Sansa dubla
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1X |
X2 |
12 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.09 |
3.60 |
1.07 |
Prima repriza Pariu fara egal
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.10 |
5.00 |
Prima repriza Total goluri
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 28.5 |
Peste 27.5 |
Sub 28.5 |
Sub 27.5 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.92 |
1.67 |
1.76 |
2.03 |
Prima repriza Total goluri echipa
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Peste 15.5 |
1 Sub 15.5 |
1 Sub 16.5 |
1 Peste 16.5 |
2 Peste 12.5 |
2 Sub 12.5 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.45 |
2.02 |
1.65 |
2.05 |
1.94 |
1.74 |
Prima repriza Handicap asiatic
| Ora |
Cod |
Eveniment |
H2 (+3.5) |
H1 (-2.5) |
H2 (+2.5) |
H2 (+4.5) |
H1 (-4.5) |
H1 (-3.5) |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.97 |
1.43 |
2.36 |
1.60 |
2.07 |
1.71 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Impar |
Par |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.85 |
1.85 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.20 |
11.00 |
5.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Par |
Impar |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
1.88 |
1.88 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2: Da |
1: Nu |
1: Da |
| du. 20:00 |
5427 |
Macedonia de Nord - Slovakia |
36.00 |
2.80 |
1.38 |
* Evenimentele afisate la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.